Blog Post - Cosmic Agency, Gosia

Wiadomosc dla rodakow :)

Cosmic Agency, Gosia May 23, 2022

Kochani rodacy. 

Wiadomosc po polsku jako ze jeszcze takiej nie bylo w tym jezyku, co do ostatnich (nie pierwszych i NIE ostatnich) atakow przeciwko naszej pracy. Postaram sie krotko jako ze temat ten jest dla nas bardzo juz nudny i meczacy, mamy atakow cala mase non stop, w "swiecie" hiszpanskim, jak i tez angielskim. Nie jest to czyms nowym, i juz dzialo sie tak w kontakcie Billy Meiera. 

Robert i ja juz dawno odpowiedzielismy na temat dziewczyn z "Pleiadian Knowledge", ja w dwoch jezykach, i kilka razy, choc to dla nas wielka strata czasu muszac cos takiego robic, i link po angielsku do dwoch filmikow tu: FILMIK GLOWNY oraz: FILMIK 2

Jako ze juz mam na ten temat odpowiedz (linki u gory), nie bede powtarzac i zawracac sobie tym glowy raz jeszcze, teraz po polsku. Za duzo mam pracy i wazniejszych rzeczy. Jak ktos jest zainteresowany, to prosze sobie przejrzec te filmiki. Dziewczyny i byli kontaktujacy sie z Taygetanami robia zawsze halas jak cos im nie wyjdzie, i MIESZAJA konflikty i dramaty osobiste z praca jaka sie tu wykonuje, i dla mnie to jest po prostu dziecinne, i bardzo nieodpowiedzialne. 

Oprocz filmikow (linki u gory), jakis czas temu na blogu opublikowalam post po hiszpansku w tym samym temacie, i zalaczam go ponizej w tlumaczeniu na polski. 

To tyle ode mnie. Do kogo informacje maja trafic, trafia. My kontynuujemy.


Z BLOGU PO HISZPANSKU (publikowany 10 Maj 2022):

"Kilka słów szczególnie dla wszystkich przeciwników naszej pracy, tak bardzo cieszących się, gdy jesteśmy "zdemaskowani". 

Tutaj, w tym kontakcie, nie ma nic do demaskowania i nigdy nie będzie. Kontakt jest prawdziwy, a ponadto ci, którzy chcą go "ujawnić", WIEDZĄ o tym. Po co więc ich wysiłek? 

Mówiąc wprost - i nie oczekuję, że uwierzą mi ci, którzy zawsze czekają na nasz upadek - tym, co napędza pragnienie "zdemaskowania" kontaktu, nie jest sam kontakt, ale fakt, że ten kontakt NIE JEST JUŻ W ICH ZASIĘGU, ani opuszczenie Ziemi (ekstracja), której tak bardzo pragnęly, co wywołało wielką niechęć i chęć zemsty. To proste. "Jeśli nie mogę mieć kontaktu, to go zniszczę".

Gdyby kontakt z dziewczynami z Pleiadian Knowledge trwał do tej pory, nigdy przenigdy nie robiłyby tego, co robią. To wszystko z pretensji że stracilly kontakt i możliwość opuszczenia Ziemi. I WIEDZA ZE TAK JEST.

Nie wierzycie?

Kontakt z Taygetanami urwał się dla nich w maju 2021 z powodu sporu z Ateną, która chciała tylko pomóc w osobistej sytuacji jednej z nich (Estela). Estela odrzuciła Atenę, a także nas (za wspieranie Ateny). Nie starala sie ponownie o kontakt z Atena, rozpaczliwie czekając na powrót Taygetan, którzy w tym czasie odzyskiwali siły w domu na Tajgecie.

Po powrocie Taygetanie zdecydowali się nie kontynuować kontaktu z powodu tego jak potoczyły się sprawy z Ateną, ale także, co ważniejsze, z kilku innych powodów,  których korzenie sięgają samego "5D". Prosze pamietac, że nasze życie tutaj jest splecione z życiem naszych "ja" poza Matrixem i zyciem 3D, jest wiele rzeczy których nie widzimy, ponieważ nie mamy pamięci ani dostępu do informacji spoza naszego życia na Ziemi. Ale Tajgetanie i Swaruu mają dostęp do szerszych informacji, wiedzą w jaki sposób nasze sprawy osobiste są powiązane z zyciem poza naszym "prostym" trójwymiarem, i mają absolutne prawo do podejmowania decyzji, które podejmują, w tym także do tego, czy nadal chca sie z kims kontaktowac a zwlaszcza wziac tego kogoś do swojego świata czy nie. Jak zawsze powtarzamy, w tym kontakcie bardzo ważne jest, aby NIE tworzyć żadnych oczekiwań i mieć świadomość, że wszystko może się zmienić z dnia na dzień.

Cristina i Estela (Pleiadian Knowledge), choć od maja 2021 r. nie utrzymywaly już kontaktu, nadal dzielily się materiałem od Tajgetan i Yazhi na swoim kanale, aż do listopada 2021 r., do momentu, gdy nie mialy już czym się dzielić. Dlaczego, skoro już wiedzialy, że jest to "sekta"? Dla wizualizacji i pieniedzy? Dlaczego NADAL maja informacje od Tajgetan na swoim kanale?? Po co organizować spotkanie we wrześniu 2021 dla fanow, skoro już wtedy wiedzialy, że "cos sie nie tak"? A może dlatego że wciąż mialy nadzieję że Tajgetanie zmienią zdanie i skontaktują się z nimi ponownie? Tak właśnie było. Mialy nadzieję, że kontakt sie wznowi.

Jeśli nie, to po co czekać rok (dziś mija rok od utraty kontaktu), aby "ujawnić oszustwo"? BO CZEKALY NA ODNOWIENIE KOMUNIKACJI, proste. Ale widząc, że tak się nie dzieje, postanowily się zemścić.

Nie mogę sobie wyobrazić, jak musi się czuć Aneeka, która przez rok była z nimi w kontakcie, przekazując im wiele informacji, zmeczona, ale z chęcią dawania i dawania więcej. Najgorsze jest jednak to, że Cristina i Estela wiedzą o tym, zdają sobie sprawę ze szkód, jakie jej wyrządzają, a to... czyni to najokrutniejszą rzeczą ze wszystkich. 

Nie są wcale uczciwe ani odważne, jak to sugeruje niektorzy. Robią to z zemsty i aby zaszkodzić projektowi, w którym nie mogą już uczestniczyć. Będą szukać każdego szczegółu, dołączając do innych hałaśliwych i niezrównoważonych byłych kontaktowców (nie na darmo nimi sa), zbierając "dowody" i karmiąc się nawzajem (szczególnie mam tu na myśli pana Meksykanina). 

W każdym razie, jedyne co moge zasugerować to:

Jeśli interesują Cię informacje, którymi dzielą się z nami z Toleki, studiuj ja nadal. W końcu to jedyna rzecz, która się tu liczy, i mocno w to wierzę. Cała reszta to osobiste dramaty, które - gdyby byli kontaktowcy mieli choć odrobinę uczciwości i klasy - nie mieszaliby tego z wysiłkiem, jakim jest chęć zasiania na Ziemi koncepcji z poza Ziemi dla całej ludzkości. TYLKO O TO chodzi w tym kontakcie. 

Z drugiej strony, jeśli przekonują Was argumenty rozżalonych antytajgetanczykow, którzy mieszają swoje osobiste problemy z nasza praca globalna, i jeśli z tego powodu chcecie przestać słuchać ich informacji (co byłoby jak niesłuchanie profesora na uniwersytecie, bo ma wewnętrzne spory z zona), zawsze macie wolną rękę i w tym przypadku prosimy o opuszczenie kanału. 

Jeśli chcecie pozaziemskiej informacji i wiedzy, będziemy kontynuowac zawsze i tak długo, jak będziemy mogli.

Jeśli z powodu sporów domowych nie jestescie zainteresowani informacjami, zostawcie nas w spokoju. 

Ponieważ my będziemy kontynuować dla tych, którzy są zainteresowani.

Byliśmy tu przed takim bałaganem jak ten, i będziemy tu po nim.

Gosia i Robert"