Entradas de blog

Dla Polakow - Interview in Polish

Cosmic Agency, Gosia June 25, 2022

DLA POLAKOW.

Oto drugi wywiad jaki poprowadzil ze mna Alex Berdowicz na Porozmawiajmy TV. Poruszone tematy:

- odpowiedzi Gosi na zarzuty. Proba infiltracji.

- kim jest tzw. „step-down”

- kim jest tzw. „walk-in”

- na czym polega „zanurzenie” (immersion)

- dlaczego Tajgetańczycy są tacy "delikatni"

- jak się skontaktować z Tajgetanami

-  12-kowy system liczbowy

- miejsca na Ziemi, gdzie można doświadczyć wyjścia z 3D?

- jak działają egregory

- poczucie bycia ofiarą, traumy i inne problemy psychologiczne

- czy Tajgetanczycy sa tu po to zeby nas ratowac?

- czy obcy przybyli tu aby eksploatować z Ziemi surowce naturalne?

POZDRAWIAM! ?✨ LINK DO WYWIADU

Vaccines - Dangers from the Astral Side

Cosmic Agency, Gosia June 16, 2022

Reviewing the material, I found an unpublished excerpt from a conversation with Yazhi, where she talks about the danger of vaccines coming from the astral side. Since the subject of vaccines is more than talked about in our channels, and since I don't want to steer our attention in that direction much anymore, I decided to just publish it here, and also on the website in the transcripts section, but without making the video. Here it goes:


Originally in Spanish - March 14, 2022

Yazhi: The effect of vaccines modifies the frequency of the body that receives it. Not only does it contaminate it with graphenes that change the DNA in a physical way but the consequences are that the modification changes the very frequency of the physical body and not to one but to a variety of frequencies that change even with each part of the body.

The consequence of this from the point of view of the spirit side is tremendous. The astral side. Because the vaccinated are made compatible by similar frequencies to the parasitization of countless entities on the afterlife side, or the astral. Opening the doors to mental control of all kinds. Allowing other discarnate things and people to enter and use their body. Causing all kinds of personality problems and an internal struggle for power and control of the parasitized physical body.

The soul signal is progressively disconnected as mentioned before. Not only by the very modification of the frequency and base frequencies of the body (plural), but also because the zoo of entities within the same body progressively displaces the original owner.

In the same way, if there is a reproduction, IF it happens because they become sterile, the baby will be the recipient of the entities of the lower astral that are stronger because a new baby is very coveted. So the new babies will very possibly be the reincarnation of all kinds of people with the characteristics of heartless and cruel psychopaths.

A neo-born baby can be used by remotely and purposely modifying its frequency by means of the mother's graphene so that said baby is compatible with a specific entity that wishes to enter the world of the living.

Even if they remain sterile, I feel and sense that whether they are or not, they can be turned off or on at the will of the controllers, leaving everyone on Earth in a state of vulnerability to the appearance of entities from the lower astral already in incarnated form in the form of psychopaths. 

The original soul or the original Source signal will be trapped within the vaccinated-parasitized body at least until death, although the very influence of the parasites' ideas may cause it to remain trapped in the 3D Matrix.

The consequences on the astral side are severe.

Dla Polakow - Przetlumaczone dwa filmiki gdzie odpowiadam na zarzuty (Polski Lektor)

Cosmic Agency, Gosia June 10, 2022

Message to the Polish audience: Dla Polakow: Nadeslano mi tlumaczenie na Polski dwoch filmikow (lektor) gdzie odpowiadam na ostatnio fruwajace tu i tam zarzuty ku nam i naszej pracy, pochodzace od dwoch dziewczyn ktore byly w kontakcie z nasza ekipa Toleki. Pierwszy dluzszy film jest z Grudnia 2021, a drugi krotki z Kwietnia 2022. Wrzucilam je na kanal Cosmic Agency jako NIEPUBLICZNE (co znaczy ze zeby miec do nich dostep, trzeba miec link) 1. Filmik 1 2. Filmik 2 A jesli mowicie po Angielsku (czy Hiszpansku: Agencia Cosmica), wlasnie opublikowalam najnowszy film-dokumentarz na ten temat, gdzie wykladamy na stol wszystko co wiemy w tym temacie, bez filtrow (prawie). To ostatnie (mam nadzieje) nasze wypowiedzenie sie na ten temat. Pozdrawiam wszystkich!

Wiadomosc dla rodakow :)

Cosmic Agency, Gosia May 23, 2022

Kochani rodacy. 

Wiadomosc po polsku jako ze jeszcze takiej nie bylo w tym jezyku, co do ostatnich (nie pierwszych i NIE ostatnich) atakow przeciwko naszej pracy. Postaram sie krotko jako ze temat ten jest dla nas bardzo juz nudny i meczacy, mamy atakow cala mase non stop, w "swiecie" hiszpanskim, jak i tez angielskim. Nie jest to czyms nowym, i juz dzialo sie tak w kontakcie Billy Meiera. 

Robert i ja juz dawno odpowiedzielismy na temat dziewczyn z "Pleiadian Knowledge", ja w dwoch jezykach, i kilka razy, choc to dla nas wielka strata czasu muszac cos takiego robic, i link po angielsku do dwoch filmikow tu: FILMIK GLOWNY oraz: FILMIK 2

Jako ze juz mam na ten temat odpowiedz (linki u gory), nie bede powtarzac i zawracac sobie tym glowy raz jeszcze, teraz po polsku. Za duzo mam pracy i wazniejszych rzeczy. Jak ktos jest zainteresowany, to prosze sobie przejrzec te filmiki. Dziewczyny i byli kontaktujacy sie z Taygetanami robia zawsze halas jak cos im nie wyjdzie, i MIESZAJA konflikty i dramaty osobiste z praca jaka sie tu wykonuje, i dla mnie to jest po prostu dziecinne, i bardzo nieodpowiedzialne. 

Oprocz filmikow (linki u gory), jakis czas temu na blogu opublikowalam post po hiszpansku w tym samym temacie, i zalaczam go ponizej w tlumaczeniu na polski. 

To tyle ode mnie. Do kogo informacje maja trafic, trafia. My kontynuujemy.


Z BLOGU PO HISZPANSKU (publikowany 10 Maj 2022):

"Kilka słów szczególnie dla wszystkich przeciwników naszej pracy, tak bardzo cieszących się, gdy jesteśmy "zdemaskowani". 

Tutaj, w tym kontakcie, nie ma nic do demaskowania i nigdy nie będzie. Kontakt jest prawdziwy, a ponadto ci, którzy chcą go "ujawnić", WIEDZĄ o tym. Po co więc ich wysiłek? 

Mówiąc wprost - i nie oczekuję, że uwierzą mi ci, którzy zawsze czekają na nasz upadek - tym, co napędza pragnienie "zdemaskowania" kontaktu, nie jest sam kontakt, ale fakt, że ten kontakt NIE JEST JUŻ W ICH ZASIĘGU, ani opuszczenie Ziemi (ekstracja), której tak bardzo pragnęly, co wywołało wielką niechęć i chęć zemsty. To proste. "Jeśli nie mogę mieć kontaktu, to go zniszczę".

Gdyby kontakt z dziewczynami z Pleiadian Knowledge trwał do tej pory, nigdy przenigdy nie robiłyby tego, co robią. To wszystko z pretensji że stracilly kontakt i możliwość opuszczenia Ziemi. I WIEDZA ZE TAK JEST.

Nie wierzycie?

Kontakt z Taygetanami urwał się dla nich w maju 2021 z powodu sporu z Ateną, która chciała tylko pomóc w osobistej sytuacji jednej z nich (Estela). Estela odrzuciła Atenę, a także nas (za wspieranie Ateny). Nie starala sie ponownie o kontakt z Atena, rozpaczliwie czekając na powrót Taygetan, którzy w tym czasie odzyskiwali siły w domu na Tajgecie.

Po powrocie Taygetanie zdecydowali się nie kontynuować kontaktu z powodu tego jak potoczyły się sprawy z Ateną, ale także, co ważniejsze, z kilku innych powodów,  których korzenie sięgają samego "5D". Prosze pamietac, że nasze życie tutaj jest splecione z życiem naszych "ja" poza Matrixem i zyciem 3D, jest wiele rzeczy których nie widzimy, ponieważ nie mamy pamięci ani dostępu do informacji spoza naszego życia na Ziemi. Ale Tajgetanie i Swaruu mają dostęp do szerszych informacji, wiedzą w jaki sposób nasze sprawy osobiste są powiązane z zyciem poza naszym "prostym" trójwymiarem, i mają absolutne prawo do podejmowania decyzji, które podejmują, w tym także do tego, czy nadal chca sie z kims kontaktowac a zwlaszcza wziac tego kogoś do swojego świata czy nie. Jak zawsze powtarzamy, w tym kontakcie bardzo ważne jest, aby NIE tworzyć żadnych oczekiwań i mieć świadomość, że wszystko może się zmienić z dnia na dzień.

Cristina i Estela (Pleiadian Knowledge), choć od maja 2021 r. nie utrzymywaly już kontaktu, nadal dzielily się materiałem od Tajgetan i Yazhi na swoim kanale, aż do listopada 2021 r., do momentu, gdy nie mialy już czym się dzielić. Dlaczego, skoro już wiedzialy, że jest to "sekta"? Dla wizualizacji i pieniedzy? Dlaczego NADAL maja informacje od Tajgetan na swoim kanale?? Po co organizować spotkanie we wrześniu 2021 dla fanow, skoro już wtedy wiedzialy, że "cos sie nie tak"? A może dlatego że wciąż mialy nadzieję że Tajgetanie zmienią zdanie i skontaktują się z nimi ponownie? Tak właśnie było. Mialy nadzieję, że kontakt sie wznowi.

Jeśli nie, to po co czekać rok (dziś mija rok od utraty kontaktu), aby "ujawnić oszustwo"? BO CZEKALY NA ODNOWIENIE KOMUNIKACJI, proste. Ale widząc, że tak się nie dzieje, postanowily się zemścić.

Nie mogę sobie wyobrazić, jak musi się czuć Aneeka, która przez rok była z nimi w kontakcie, przekazując im wiele informacji, zmeczona, ale z chęcią dawania i dawania więcej. Najgorsze jest jednak to, że Cristina i Estela wiedzą o tym, zdają sobie sprawę ze szkód, jakie jej wyrządzają, a to... czyni to najokrutniejszą rzeczą ze wszystkich. 

Nie są wcale uczciwe ani odważne, jak to sugeruje niektorzy. Robią to z zemsty i aby zaszkodzić projektowi, w którym nie mogą już uczestniczyć. Będą szukać każdego szczegółu, dołączając do innych hałaśliwych i niezrównoważonych byłych kontaktowców (nie na darmo nimi sa), zbierając "dowody" i karmiąc się nawzajem (szczególnie mam tu na myśli pana Meksykanina). 

W każdym razie, jedyne co moge zasugerować to:

Jeśli interesują Cię informacje, którymi dzielą się z nami z Toleki, studiuj ja nadal. W końcu to jedyna rzecz, która się tu liczy, i mocno w to wierzę. Cała reszta to osobiste dramaty, które - gdyby byli kontaktowcy mieli choć odrobinę uczciwości i klasy - nie mieszaliby tego z wysiłkiem, jakim jest chęć zasiania na Ziemi koncepcji z poza Ziemi dla całej ludzkości. TYLKO O TO chodzi w tym kontakcie. 

Z drugiej strony, jeśli przekonują Was argumenty rozżalonych antytajgetanczykow, którzy mieszają swoje osobiste problemy z nasza praca globalna, i jeśli z tego powodu chcecie przestać słuchać ich informacji (co byłoby jak niesłuchanie profesora na uniwersytecie, bo ma wewnętrzne spory z zona), zawsze macie wolną rękę i w tym przypadku prosimy o opuszczenie kanału. 

Jeśli chcecie pozaziemskiej informacji i wiedzy, będziemy kontynuowac zawsze i tak długo, jak będziemy mogli.

Jeśli z powodu sporów domowych nie jestescie zainteresowani informacjami, zostawcie nas w spokoju. 

Ponieważ my będziemy kontynuować dla tych, którzy są zainteresowani.

Byliśmy tu przed takim bałaganem jak ten, i będziemy tu po nim.

Gosia i Robert"

Polskie Kanaly - COSMIC AGENCY PL i AGENCJA KOSMICZNA

Cosmic Agency, Gosia May 18, 2022

Chcialabym poinformowac wszystkich widzow z Polskich ze zostaly stworzone dwa kanaly po polsku poszerzajace informacje naszych przyjaciol z Taygety (i Swaruu).

Pierwszy, COSMIC AGENCY PL, to publikowanie przetlumaczonych filmikow. Prowadzi go Ania. Link: COSMIC AGENCY PL

Drugi, AGENCJA KOSMICZNA PL - jego celem nie jest moze publikowanie calych filmikow ale ich omowienie. W slowach Dariusza ktory prowadzi kanal, "Ja będę nagrywał omówienia, będące opracowaniem danego tematu który niekiedy jest rozłożony na kilka filmików". Link:  AGENCJA KOSMICZNA

Dziekuje wszystkim za wsparcie! ?✨

Why are Taygetans white (lol)?

Cosmic Agency, Gosia May 03, 2022

Silly questions I see pop up here and there around my channel and I feel the urge to respond: "Why are they all white"? LOL - Really? And why are Andromedans blue, Mayas brownish, and Ethopians black? Uhhmm... they are white... because that´s how Taygetan race is! White. The same reason I am white as I was born in Poland. If I talked to Andromedans, would you also ask why are they all blue? Or if you went to Zambia, you would also ask the residents: " why are you guys all black" haha? What is it about the modern days that one simply cannot be what one is but must mix it up for exagerrated absurd "political correctness"? Taygetans are WHITE, period. Same reason Smurfs are blue lol. Putin

Cosmic Agency, Gosia April 29, 2022

Athena Swaruu just now:

"About Putin's health, that he looks deteriorated, that his hands are shaking... The clone is expiring <------ "


Polish Blog

Cosmic Agency, Gosia April 29, 2022

Upon request from a member, I have just opened a POLISH FORUM on our official forum: POLISH FORUM Same rules apply as in other languages (will be updated soon). ✨

Scarcity and Elon Musk

Cosmic Agency, Gosia April 29, 2022

Something Athena Swaruu said recently about scarcity and on a separate about Elon Musk (translated from Spanish): Scarcity: "I corroborate the general rumour. The agenda against humans is now focused on creating food shortages. It's artificial, don't be fooled, they'll say it's because of the plandemic. Rather, it's because they're attacking food processing plants all over the world." (04/27/2022) Elon Musk: "He is from the club, nothing good there. Don't be fooled, in my opinion it's the same formula as Q anon, of controlled dissidence giving the impression that someone is fighting for freedom of expression. I doubt very much that he does anything for freedom of expression. But what I do see him do is imposes "shadow banning" algorithms where people don't even realize they are being censored, and giving the appearance of free expression. Since Musk is good with AI and tricks like that. People won´t believe it until they see it careful with the new censorship systems in disguise that seem not to be there when they are stricter than ever. One thing is for sure, Musk is NOT working for the people." (04/29/2022)

Ships Attacked in the Orbit

Cosmic Agency, Gosia April 21, 2022

On the 18th of this month we received this communication from Athena Swaruu (I did not publish it before since I was busy with other matters). Translated by me from Spanish:
"It was reported 20 minutes ago, server time, that there were several attacks on ships in orbit from Earth, from several points. Moderate damage. Toleka has not received any at this time. Alfratans and Antarians the most affected.
It is reported that the Russian Navy ship Moscow sank due to the impact of an energy weapon, of the same type.
Source: Federation-Viera.
Time of the attacks: 00:02 today, April 18, 2022 GMT Greenwich time. Toleka in condition 2-SQ Yellow Alert. Communications continue.
The attack comes from HAARP facilities on Earth. They shoot several and bundle them together to make it big and concentrated. Which shows that there are factions on Earth for and against the Federation that in itself controls Earth."


Back Up Channel on Youtube - Cosmic Agency 2

Cosmic Agency, Gosia April 20, 2022

Hello friends! Just in case anything happens to my channel, here you can subscribe to my back up channel Cosmic Agency 2. There is nothing on it at this point, its only a back up. Thanks! ✨?

COSMIC AGENCY 2

Change - Yazhi´s Phrases

Cosmic Agency, Gosia April 18, 2022